Приятелката на Джейк Браунинг се нуждаеше от нещо „по-силно“ от бира след дивата победа на Бенгалс
New York Post | 2023-12-17 | 17:55:20

Да се ​​каже, че съботата беше влакче в увеселителен парк за резервния куотърбек на Бенгалс Джейк Браунинг и неговата приятелка Стефани Найлс, е малко да се каже.

Мигове след като Bengals подпечатаха вълнуваща победа за завръщане над Vikings на стадион Paycor в Синсинати, 27-годишният куотърбек беше попитан за първоначалните му мисли след победата с 27-24.

„Чувствам, че имам нужда от бира, но точно след спазъм, така че вероятно ще го пропусна. Да, това беше влакче в увеселителен парк“, каза Браунинг, който отбеляза 29 за 42 и хвърли 324 ярда, два тъчдауна и едно прихващане.

След това Найлс се пошегува за това, от което се нуждае след дива поредица от събития.

„Ще взема нещо по-силно, моля“, написа Найлс в Instagram Story.

Браунинг, който започна на мястото на контузения Джо Бъроу, организира три тъчдауна в четвъртата четвърт, за да изравни резултата от 24 на фигура с по-малко от оставаща минута.

По-късно той хвърли пас от 44 ярда към широкия ресивър Тайлър Бойд в продълженията, за да помогне на 29-ярдовия гол на кикъра Евън Макферсън да спечели мача.

След като прахът се улегна, Найлс, която се среща с Браунинг повече от пет години, даде на феновете да надникнат в нейното „нещо по-силно“, мартини.

Тази победа беше изключително сладка за Браунинг, който подписа с Викингите през 2019 г. като свободен агент, който не е избран.

Въпреки че прекара известно време в тренировъчния отбор на отбора, Минесота се отказа от Браунинг през 2021 г., преди той да се присъедини към тренировъчния отбор на Синсинати през септември същата година.

„Мисля, че точно след като отбелязахме гол от игра, за да спечелим мача, изкрещях към камерата и казах: „Никога не трябваше да ме режат!““, каза Браунинг в събота след мача.

Победната обиколка на Браунинг обаче не мина без интересна молба, тъй като той изглежда получи съобщение, което го информира, че трябва да направи тест за стероиди.

„Това е Джо, DCO от името на NFL. Вие сте в списъка ми за тест за стероиди в урината утре“, гласеше съобщението.

Що се отнася до Bengals, те в момента са шестият поставен в надпреварата за плейофите на AFC с 8-6.

Те ще посетят Steelers (7-7) на Бъдни вечер следващата неделя.